دعوا بر سر رکورد روپایی زدن/حب‌درویش: رکوردار جهان منم نه فخاری

شهریاریها : رکورددار روپایی جهان تأکید کرد که هیچ ورزشکاری رکورد او را نشکسته است.  مهدی حب‌درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد ادعای سعید فخاری مبنی بر اینکه او هم رکورددار روپایی جهان است، گفت: سعید فخاری که روزی شاگرد خود من بوده است در تلویزیون مدعی شده که رکورددار روپایی […]

63398353شهریاریها : رکورددار روپایی جهان تأکید کرد که هیچ ورزشکاری رکورد او را نشکسته است.

 مهدی حب‌درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد ادعای سعید فخاری مبنی بر اینکه او هم رکورددار روپایی جهان است، گفت: سعید فخاری که روزی شاگرد خود من بوده است در تلویزیون مدعی شده که رکورددار روپایی جهان است اما این ادعا درست نیست. من از جیب خودم 23 میلیون هزینه کردم و نماینده گینس را به دبی آوردم تا رکوردم ثبت شود.

وی ادامه داد: فخاری زمانی که کوچک بود روی دوش من می‌نشست و من در آن شرایط مقابل 100 هزار نفر روپایی می‌زدم. متأسفانه فخاری هیچ رکورد جهانی ندارد و تنها رکورددار جهان در روپایی من هستم اما متأسفانه مجری تلویزیون می‌گوید فخاری رکورددار جهان است، چون اطلاعاتی در این مورد ندارد. فخاری مدعی شده که 360 کیلومتر را با روپایی طی کرده در حالی که این مسیر را با اتومبیل هم نمی‌شود رفت.

رکورددار روپایی جهان ضمن بیان این جمله که زحمات چندین ساله او را به باد دادند، تصریح کرد: من 31 ساعت روپایی زدم و وقتی این رکورد را ثبت کردم فخاری گفت که 34 ساعت روپایی می‌زند. اتفاقاً خودِ من داور این رکورد زنی بودم اما فخاری بعد از شش هفت ساعت روپایی زدن پایش گرفت و دیگر نتوانست از روی زمین بلند شود حالا می‌گوید 34 ساعت روپایی زده است!‌ فخاری هرچه در این رشته یاد گرفته از من بوده است.

حب‌درویش در پایان اظهار داشت: مردم در کوچه و خیابان به من می‌گویند چه کسی رکورد تو را شکسته است در حالی که این اتفاق اصلاً رخ نداده است.