دستگیری ۶ اوباش زمین خوار در روستای «کرد امیر» شهریار
دستگیری ۶ اوباش زمین خوار در روستای «کرد امیر» شهریار
شهریار-فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۶ اوباش زمین خوار در روستای «کرد امیر» شهرک امیریه شهریار خبر داد.

به گزارش شهریاریها ،سردار کیوان ظهیری از دستگیری ۶ اوباش زمین خوار در روستای «کرد امیر» شهریار خبر داد و به جزئیات این عملیات ویژه و دستگیری زمین خواران اشاره کرد و اظهار داشت: طی جمع آوری اخبار و اطلاعاتی در خصوص اینکه تعدادی اوباش به صورت دسته جمعی با استفاده از سلاح سرد، به باغی در روستای «کرد امیر» شهرک امیریه شهریار هجوم برده و با ضرب و جرح و تهدید مالک، قصد سندسازی و خلع ید باغ یکی از مالکان را داشتند که بررسی موضوع در دستور کار خواهد گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با توجه به اهمیت موضوع، تیم ویژه ای از پلیس بررسی موضوع را آغاز کرده و با تلاش و پیگیری، موفق به شناسایی ۶ اوباش متواری در این زمینه شدند که پس از تصرف عدوانی فرار کرده بودند.

ظهیری بیان داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس، ۶ اوباش متواری شناسایی و در عملیاتی از سوی پلیس در مخفیگاهشان در روستای کرد امیر دستگیر شدند و در بازرسی از محل، ۶ قبضه قمه و شمشیر و یک عدد افشانه اشک آور کشف شد.

وی عنوان داشت: اوباش دستگیر شده، انگیزه خود را از این اقدام تهدیدآمیز، سندسازی و تصرف باغ مالک دانستند که قبلاً نیز در چندین مورد با ارعاب برخی مالکان باغ‌های شهرک‌های اقماری شهریار، در صورت عدم رضایت آن به فروش زمین و باغ با قیمت پایین، با ترساندن و تهدید، آنها را مجبور به این کار می‌کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با بیان اینکه پلیس اجازه هیچ گونه قدرت نمایی به اراذل و اوباش را نخواهد داد، افزود: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون و شدت لازم برخورد می‌شود و شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی، می‌توانند موضوع از طریق سامانه ۱۱۰ پیگیری کنند.