دستگیری ضاربان یکی از قوی‌ترین مردان ایران
دستگیری ضاربان یکی از قوی‌ترین مردان ایران

شهریاریها به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، علی صادقی اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز عاملان درگیری با یکی از قویترین مردان ایران از سوی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز در کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند. وی ادامه داد: در ساعت 22 پنجم اردیبهشت ماه […]

13901019165734_PhotoAشهریاریها به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، علی صادقی اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز عاملان درگیری با یکی از قویترین مردان ایران از سوی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز در کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در ساعت 22 پنجم اردیبهشت ماه جاری فردی به نام «ن –الف» یکی از قویترین مردان ایران در حال رفتن از باشگاه بدنسازی خود در منطقه آق تپه مهرشهر کرج به منزل شخصی‌اش بود که ناگهان سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید با سد کردن راه وی اقدام به درگیری و مضروب کردن این ورزشکار از ناحیه شکم و سر شدند.

صادقی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله دو اکیپ از ماموران پلیس اطلاعات به محل درگیری اعزام و پس از شنیدن اظهارات شاهدان و فرد مجروح شده هویت ضاربان شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس مخفیگاه یکی از ضاربان را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه او را در منطقه آق تپه دستگیر کردند.

این مسئول گفت: با دستگیری یکی از متهمان و بازجویی‌های تکمیلی از وی دو متهم متواری این پرونده نیز طی دو عملیات پلیسی با استقرار در محل‌های اختفاء و پاتوق‌های احتمالی آنها در کمتر از 48 ساعت در منطقه حسین‌آباد مهرشهر دستگیر شدند.

صادقی در خصوص انگیزه ضاربان از این عمل گفت: هر دو طرف درگیری از ساکنان یک منطقه می‌باشند و نسبت به هم شناخت قبلی دارند و این درگیری نیز به خاطر اختلافات محلی رخ داده است، هر چند در شکل‌گیری این درگیری فرد ورزشکار «ن –الف» هیچ نقشی نداشته است.

گفتنی است متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.