دستگیری سارق محتویات خودرو با ۳۰ فقره سرقت در شهریار

شهریاریها به نقل از پایگاه خبری پلیس، منصور خدادادی از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار خبر داد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار کرد: در پی دریافت یک فقره پرونده از کلانتری ۱۸ باغستان مبنی بر دستگیری سارق سابقه‌دار حرفه‌ای قطعات و لوازم […]

انتظامیشهریاریها به نقل از پایگاه خبری پلیس، منصور خدادادی از دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف ۳۰ فقره سرقت محتویات خودرو در شهرستان شهریار خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار کرد: در پی دریافت یک فقره پرونده از کلانتری ۱۸ باغستان مبنی بر دستگیری سارق سابقه‌دار حرفه‌ای قطعات و لوازم خودرو، با ۱۵ فقره سابقه کیفری بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متهم دستگیرشده در ابتدا منکر بزه انتسابی خود بود اما در مواجهه با مالباختگان و ارائه دلایل و مدارک لب به اعتراف گشوده و به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان رعایت نکردن نکات ایمنی را مهم‌ترین عامل سوءاستفاده سارقان عنوان و متذکر شد: در صورت مشاهده افراد مشکوک سریع با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.