دستگیری سارقان با ۲۰۰ فقره سرقت در البرز
دستگیری سارقان با ۲۰۰ فقره سرقت در البرز
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان خودرو و لوازم داخل خودرو با اعتراف به 200 فقره سرقت خبرداد.

به گزارش شهریاریها و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد نادربیگی” با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در محدوده “جاده قزل حصار کرج”، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده “خرمدشت کرج” به یک دستگاه خودرو پراید که در حال پرسه زنی در اطراف خودروهای پارک شده در اطراف خیابان بود، مشکوک شده و برای بررسی موضوع به خودرو نزدیک شدند که راننده به محض مشاهده خودرو پلیس اقدام به فرار کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز، با توجه به سرعت زیاد خودرو و انجام حرکات مخاطره آمیز، برای متوقف کردن آن اقدام به شلیک ۲ تیر هوایی کردند که متهم همچنان بدون توجه به هشدارهای پلیس با سرعت بالا به مسیر خود ادامه داد که در نهایت افسرگشت با رعایت قانون به کارگیری سلاح چند تیر به سمت لاستیک خودرو شلیک کرده و خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ نادربیگی اظهار کرد: پس از توقف خودرو یکی از متهمان با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شد و متهم دیگر که خانمی میانسال بود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری متهم ردیف دوم شدند.

وی یادآور شد: در بازرسی از خودرو و مخفیگاه متهمان مقدار زیادی لوازم داخل خودرو سرقتی، اعم از باتری، زاپاس، ضبط و باند و.. کشف شد.

سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد: سارقان در مواجهه با مدارک و مستندات موجود، لب به اعتراف گشوده و به ۲۰۰ فقره سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که تاکنون ۱۵ نفر از مال باختگان شناسایی شده اند، گفت: تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.#