دستگیری تمامی اعضای سابق شورای شهر پرند

رباط کریم- رئیس دادگستری رباط کریم از دستگیری و معرفی پنج عضو سابق شورای شهر پرند به زندان خبر داد.

به گزارش شهریاریها ،محمدرضا قویدل ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت دستگیری‌ها در شورای شهر پرند اظهار داشت: با پیگیری‌های دادستانی شهرستان و همراهی اداره اطلاعات، تمامی پنج عضو سابق شورای شهر پرند دستگیر و برای تحمل مجازات قانونی به زندان معرفی شدند.

قویدل با قدردانی از اقدامات انقلابی دادستان و سربازان گمنام امام زمان (عج)، افزود: دادستان شهر از هیچ کوششی برای مبارزه با فساد دریغ نخواهند کرد و در سالی که با ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) آغاز و پایان خواهد یافت نیز با قدرت بیشتری، برخورد با چپاولگران ثروت‌های عمومی را ادامه خواهند داد و ان شاءالله در آینده نزدیک نیز اخبار نوید بخشی به اطلاع مردم عزیز خواهند رساند.

وی با تاکید بر اینکه از همه مسئولین درخواست می‌نمایم تا ضمن حمایت از اقدامات دادستان از هرگونه اظهار نظر و گمانه زنی تا قبل از صدور حکم قطعی خودداری کنند، افزود: چراکه این موضوع موجبات سوءاستفاده دشمنان اسلام و انقلاب و مردم را فراهم می‌آورد.

رئیس دادگستری رباط کریم عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات، ضمن دعوت از تمامی مردم برای مشارکت حداکثری، توصیه می‌نمایم به انتخاب افراد مؤمن، انقلابی، مردمی، قانون گرا، فساد ستیز اقدام نموده و دست کسانی را که همچون شورای سابق پرند قصد سو استفاده از اعتماد و سرمایه مردم را دارند کوتاه کنند.