ویژه برنامه دستان بارانی روز پنجشنبه ۱۵ مهر به تهیه کنندگی سولماز عطایی از رادیو سلامت پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، سولماز عطایی تهیه کننده برنامه دستان بارانی در این باره می گوید: این ویژه برنامه از تولیدات گروه خانواده رادیو سلامت است که از ساعت ۱۰ به مدت یک […]

 

ویژه برنامه دستان بارانی روز پنجشنبه ۱۵ مهر به تهیه کنندگی سولماز عطایی از رادیو سلامت پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، سولماز عطایی تهیه کننده برنامه دستان بارانی در این باره می گوید: این ویژه برنامه از تولیدات گروه خانواده رادیو سلامت است که از ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت به گویندگی فرشته قربانی پخش می شود‌. محور اصلی برنامه، مهرورزی و سبک زندگی اسلامی است.
وی ادامه می دهد: برنامه شامل چند آیتم است. در یکی از بخش ها میزبان یک خیر خواهیم بود. گزارش از همسران مدافعان سلامت که به شهادت رسیدند از دیگر بخش های برنامه است. در بخش مهرورزی به سراغ کسانی می رویم که با انجام یک کار خیر منجر به تحول در فردی شدند. گزارشی از پزشکان پیشکسوتان پخش می کنیم و با آنها درباره نودوستی صحبت می کنیم. بخشی از برنامه به موسیقی فیلم محمدرسول الله، ولایت عشق و … اختصاص دارد. همچنین دو قطعه نمایشی با موضوع مهرورزی پخش خواهیم کرد. بخشی از برنامه به مباحث روانشناسی اختصاص دارد و در خدمت دکتر حمید بابامرادی هستیم.