دزدان بنزین در تونل مخفی جان باختند!
دزدان بنزین در تونل مخفی جان باختند!
تهران- پدر و پسری با حفر یک تونل قصد سرقت بنزین از پالایشگاه کهریزک را داشتند، اما در تونل حفر شده جان خود را از دست دادند.

به گزارش شهریاریها ، طبق خبرهای اولیه که به دست مأموران آتش نشانی کهریزک رسیده بود ، پدر وپسری در یک تونل عمیق دست ساز دچار گازگرفتگی شده و به احتمال زیاد جان خود را از دست داده اند.

محل حادثه زمینی به وسعت 500 متر در کنار  پالایشگاه نفت تهران بود. در وسط این زمین یک اتاقک وجود داشت که وقتی آتش نشانان وارد این اتاقک شدند با یک چاه روبه رو شدند. طبق بررسی های اولیه ارتفاع این چاه حدود 15 متر بود و وقتی آتش نشان ها به پایین این چاه رسیدند متوجه شدند تونلی به طول 200 متر به صورت افقی و به سمت پالایشگاه حفاری شده است.

ماموران آتش نشانی در انتهای تونل با جسد مرد و پسرش مواجه شدند.بررسی ها نشان می دهد که پدر و پسر قصد داشتند با گرفتن انشعاب از لوله اصلی انتقال سوخت،دست به سرقت بنزین بزنند اما متاسفانه دچار گازگرفتگی بنزین شدند و جان باختند.

با توجه به انفجار در تونل کنده شده از سوی پدر و پسر و وجود گاز و بخار بنزین اجازه ورود آتش نشانان به محل  جسد  این پدر و پسر را سخت کرده و آتش نشانان پالایشگاه عملیات های ویژه را در دستور کار خود قرار دارند.