درخشش بسکتبالیست شهریاری در مسابقات مهارت‌های فردی زیر ۱۵ سال آسیا
درخشش بسکتبالیست شهریاری در مسابقات مهارت‌های فردی زیر ۱۵ سال آسیا
شهریار- تیم بسکتبال مهارت‌های فردی زیر ۱۵ سال پسران ایران با درخشش بسکتبالیست شهریاری موفق شد به عنوان تیم برتر از گروه خود در مسابقات انتخابی آسیایی مهارت‌های فردی (Skills Challenge) صعود کند.

به گزارش شهریاریها ، مثیم نوایی رئیس هیات بسکتبال شهرستان شهریار گفت؛ متین قلی‌زاده، بسکتبالیست شهریاری زیر ۱۵ سال که از منتخبان تیم ملی نوجوانان ۲۰۲۴ بوده، اخیراً برای حضور در مسابقات گزینشی چالش مهارتی که در تهران در حال پیگیری است، در بین 7 ملی پوش دعوت شده می باشد.

وی در خاطرنشان نمود، این رویداد که به صورت آنلاین و با تصویربرداری از شرکت کنندگان و مشخص نمودن مهارت‌های بسکتبال تعریف گردیده بود، در حوزه آسیا-اقیانوسیه با حضور بیش از ۵۵ فدراسیون ملی و ۱۳ تیم ملی در دو بخش دختران و پسران برگزار شد. که طی آن تیم پسران زیر ۱۵ سال ایران با کسب امتیازات لازم و به عنوان صدرنشین به مرحله جهانی صعود کردند.

تیم ملی زیر 15 سال ایران با همگروهی با تیم های ملی لبنان، ساموا و گوام و نیز با پشت سرگذاشتن ۳ چالش، کسب زمان 364 ثانیه و 6 امتیاز جای خود را در بخش جهانی این رقابت‌ها باز کنند.

شایان ذکر است بهرام رمضان و حمید خلیلی به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی زیر ۱۵ ساله های مهارتهای چالشی پسران ایران بر عهده دارند.