دادستان ملارد: پدر داماد عروسی پسرش را به عزا تبدیل کرد
دادستان ملارد: پدر داماد عروسی پسرش را به عزا تبدیل کرد
شهریاریها - دادستان شهرستان ملارد گفت: مردی با شلیک اسلحه ساچمه ای، یک کودک را به قتل رساند و عروسی پسرش را به عزا تبدیل کرد.

به گزارش شهریاریها ،مهدی جهانشیری شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پدری در تبعیت از رسمی غلط و درشرایط که حالت طبیعی نداشته، در استقبال از عروسی خود، اسلحه وینچستر خود را شلیک کرده است.

وی یادآورشد: این مراسم که شامگاه یکشنبه برگزار شد، با شلیک پدر داماد منجر به مرگ یک کودک ۱۰ ساله و زخمی شدن یک دختر بچه ۹ ساله،  کودک یک ساله و مادر مقتول شد.

جهانشیری اظهارداشت: حال دختر ۹ ساله ای که ساچمه ها به کبد وی اصابت کرده وخیم است، از همین رو از بیمارستان شهریار به بیمارستان مسیح دانشوری تهران منتقل شد.

دادستان شهرستان ملارد با اشاره به دستگیری داماد و پدرش گفت: اسلحه مورد استفاده مجوز نداشته است و پیرو همین موضوع داماد و پدر داماد هر ۲ دستگیر شدند.

وی به ملاقات از مصدومان حادثه اشاره و خاطرنشان کرد: در گفت و گویی که با مادر مقتول داشتیم، نسبت فامیلی خود را مربوط به خانواده عروس معرفی کرد و از دستگیری مقتول جویا شد.

جهانشیری بر لزوم برچیده شدن رسم استفاده از سلاح در مراسم های عروسی تاکید کرد و تداوم آن را ضمن اصرار بر ادامه یک تخلف و حرکت غیر قانونی، موجب به خطر افتادن مهمانان این مراسم دانست.