خانه جوان در کرج و فردیس احداث می‌شود
خانه جوان در کرج و فردیس احداث می‌شود

شهریاریها : مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: ساخت خانه جوان در شهرستان‌های کرج و فردیس در دستور کار است، امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح باشیم.  امیر غفرانی عصر شنبه در مراسم تجلیل از جوانان برتر استان که در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه اداره کل ورزش و جوانان خدمت به […]

شهریاریها : مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: ساخت خانه جوان در شهرستان‌های کرج و فردیس در دستور کار است، امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح باشیم.

 امیر غفرانی عصر شنبه در مراسم تجلیل از جوانان برتر استان که در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه اداره کل ورزش و جوانان خدمت به جوانان است، همه تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین شرایط برای آن‌ها مهیا شود.

وی با تأکید بر اینکه ۶۵۰ هزار نفر از جمعیت استان را قشر جوان تشکیل می‌دهد، گفت: خوشبختانه بیشترین سمن‌ها در استان البرز مشغول فعالیت هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اضافه کرد: ساخت خانه جوان در شهرستان‌های کرج و فردیس در دستور کار است، امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح باشیم.

غفرانی بابیان اینکه در حال حاضر بیشترین طرح‌ها را به جوانان سپرده‌ایم و در همه امور از آن‌ها مشورت می‌گیریم، به طرح تدبیر زندگی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این طرح با استقبال جوانان همراه بوده است.

وی در پایان گفت: در بخش ورزشی جوانان البرزی درخشش قابل‌توجه ای داشتند و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.