حکم شهردار احمدآباد مستوفی از سوی استاندار تهران ابلاغ شد
حکم شهردار احمدآباد مستوفی از سوی استاندار تهران ابلاغ شد
طی حکمی از سوی استاندار تهران، مجید شاهرودی که پیش‌تر از سوی شورای شهر احمدآباد مستوفی به عنوان شهردار به استانداری معرفی شده بود، رسما به عنوان شهردار احمدآباد مستوفی منصوب شد.

به گزارش شهریاریها ، طی حکمی از سوی استاندار تهران، مجید شاهرودی که پیشتر از سوی شورای شهر احمدآباد مستوفی به عنوان شهردار به استانداری معرفی شده بود، رسما به عنوان شهردار احمدآباد مستوفی منصوب شد. در متن حکم صادره از سوی استاندار تهران، آمده است:

جناب آقای مجید شاهرودی
سلام علیکم

بنا به صورتجلسه شصت و هشتم مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ شورای اسلامی شهر احمدآباد مستوفی و در اجرای تبصره (۳) ذیل بند (۱) ماده ۸۰ قانون اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحات بعدی به موجب این حکم به سمت شهردار احمدآباد مستوفی منصوب می شوید.

امید آن دارم که با جدیت، اهتمام و بهره گیری از نیروهای خدوم و متخصص، هماهنگ با مدیران ارشد شهرستان و استان و تعامل سازنده با کلیه نهادها، سازمان ها و شورای اسلامی شهر و با اتخاذ تدابیر اجرایی و موثر، در جهت ارتقاء هرچه بیشتر خدمات رسانی به شهروندان، هم راستا با برنامه های دولت تدبیر و امید در حیطه وظایف قانونی شهرداران موفق و موید باشید.

انوشیروان محسنی بندپی
استاندار تهران