جوهری بعنوان سرپرست فرمانداری تهران منصوب شد
جوهری بعنوان سرپرست فرمانداری تهران منصوب شد
شهریاریها - استاندار تهران با صدور حکمی سیدعباس جوهری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری تهران منصوب کرد.

به گزارش شهریاریها ، علیرضا فخاری استاندار تهران در این حکم خطاب به سید عباس جوهری آورده است :

با عنایت به مراتب شایستگی ، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی ، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست فرمانداری شهرستان تهران» منصوب می شوید.

انتظار می رود با اتکال به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» با روحیه انقلابی، پاکدستی ، فساد ستیزی ، قانون مداری و عدالت محوری با تاکید بر گره گشایی از مشکلات مردم شریف آن شهرستان در راستای تحقق آرمان بلند «عدالت و پیشرفت» و «رفع فقر و تبعیض» کوشا باشید.

تلاش برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت گروه های مردمی ، توسعه عادلانه زیر ساخت های اقتصادی و حمایت همه جانبه از تولید ، برنامه ریزی اصولی و جدی برای تعالی شاخص های فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق ارتباط مداوم با روحانیت اصیل ، ارتقای سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی با رعایت اصل مهم مردم داری و تعامل زنده و مستمر با کلیه دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مورد انتظار است.

امید است با استعانت از درگاه ایزد منان در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروزی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در عمل به وظایف محوله موفق و موید باشید.