فیلم سینمایی«جنایت بى‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در تازه‌ترین حضور بین‌المللی‌اش به عنوان یکى از هشت فیلم بخش مسابقه در جشنواره فیلم گوآنا در مکزیک به نمایش درخواهد آمد. به گزارش سینماسینما، جشنواره گوآنا از سال ۱۹۹۸ شروع به فعالیت کرده و امسال بیست و یکمین دوره خود را در مکزیک برگزار می‌کند. این فستیوال […]

فیلم سینمایی«جنایت بى‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در تازه‌ترین حضور بین‌المللی‌اش به عنوان یکى از هشت فیلم بخش مسابقه در جشنواره فیلم گوآنا در مکزیک به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش سینماسینما، جشنواره گوآنا از سال ۱۹۹۸ شروع به فعالیت کرده و امسال بیست و یکمین دوره خود را در مکزیک برگزار می‌کند. این فستیوال در بخش‌های سینمای بین‌الملل، سینمای مکزیک، فیلم‌های مستند و کوتاه آثار متنوعى را برای شرکت در بخش‌های رقابتی پذیرفته است.

‎در میان هشت فیلم بخش مسابقه بین الملل در کنار «جنایت بی‌دقت» مجموعه‌ای از فیلم‌های منتخب جشنوار‌ه‌های سینمایی سال گذشته از کن و برلین تا ونیز و لوکارنو، و از کشورهایی نظیر فرانسه، بلژیک، برزیل، فنلاند و… شرکت دارند.

‎این جشنواره از شنبه هفته آینده شروع می‌شود و در مجموع ۱۸ داور به قضاوت فیلم‌ها در بخش‌هاى مختلف جشنواره خواهند پرداخت.

‎نسرین میرشب از کمپانى دریم لب فیلم توزیع و پخش بین المللى فیلم را برعهده دارد. «جنایت بی‌دقت» تاکنون در بیش از بیست جشنواره بین‌المللی حضور داشته و نمایش‌های جشنواره‌ای آن همچنان ادامه دارد.

‎این فیلم محصولى از موسسه فرهنگى هنرى کارنامه است و نگار اسکندرفر تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد.