جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹
گروه : قدس
پ
  • شناسه : 14173
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • 333 بازدید
معاون خدمات شهری شهرداری قدس خبر داد:

جمع آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی مرکز توانبخشی آویژه شهر قدس

حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس، از پاکسازی و حمل نخاله های ساختمانی رها شده در مرکز توانبخشی آویژه خبر داد. شهریرایها، حمید کاظمی صیاد گفت: با توسعه و گسترش ساخت و سازهای عمرانی و تخریب و بازسازی ساختمانها، میزان پسماندها و نخاله های ساختمانی و عمرانی به نحو چشمگیری افزایش یافته است. […]

جمع آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی مرکز توانبخشی آویژه شهر قدس

حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس، از پاکسازی و حمل نخاله های ساختمانی رها شده در مرکز توانبخشی آویژه خبر داد.

شهریرایها، حمید کاظمی صیاد گفت: با توسعه و گسترش ساخت و سازهای عمرانی و تخریب و بازسازی ساختمانها، میزان پسماندها و نخاله های ساختمانی و عمرانی به نحو چشمگیری افزایش یافته است.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس، افزود: از جمله آسیبهای تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در سطح شهر می توان به نا امنی بافت‌های مسکونی، آلودگی‌ در حاشیه جاده‌ها و بزرگراه‌ها، هزینه‌های بالای پاکسازی شهری، آلودگی بصری در سطح شهر، از بین رفتن مرغوبیت و حاصلخیزی خاک نواحی زراعی، خسارات جانبی و مالی به شهروندان در پی حوادث احتمالی و سد معبر، تجمع جوندگان موذی و حشرات، مسدود شدن حریم کانال و رودخانه‌ها اشاره کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا و با توجه به لزوم و اهمیت مهیا بودن فضایی مطلوب از لحاظ بهداشتی برای معلولین و جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی و زیبایی بصری، عملیات جمع آوری و پاکسازی نخاله های ساختمانی در نزدیکی مرکز توانبخشی آویژه توسط عوامل خدمات شهری این شهرداری صورت گرفت.

حمید کاظمی صیاد در خاتمه با بیان اینکه کنترل و نظارت دائمی محورهای مهم جاده های کمربندی و گلوگاه های ورودی شهر از جمله اقدامات مستمر در زمینه پاکسازی نخاله های ساختمانی می باشد، تأکید کرد: طبق تبصره یک ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، تخلیه نخاله‌های ساختمانی و مسدود کردن معابر شهری، اقدامی غیرقانونی محسوب می‌شود و در صورت مشاهده، برابر با مقرارت قانونی در این زمینه، برخورد صورت می گیرد.

برچسب ها

یکی از اراذل و اوباش خطرناک غرب تهران دستگیر شد ۲۹ خرداد ۱۳۹۹

یکی از اراذل و اوباش خطرناک غرب تهران دستگیر شد

یکی از اراذل و اوباش خطرناک غرب تهران در عملیاتی غافلگیرکننده دستگیر شد.

هزار وعده عملی نشده راه آهن در شهرقدس ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

هزار وعده عملی نشده راه آهن در شهرقدس

دکتر عسگری عضو شورای اسلامی شهرقدس ضمن انتقاد شدید نسبت عدم انجام تعهدات شرکت راه‌آهن در شهرقدس، گفت: بایستی با دستور مسئولان شهرستانی زیرگذر و دسترسی محلی پل پیامبر اعظم(ص) در ورودی شهرقدس تا زمان انجام تعهدات شرکت راه‌آهن باز بماند.

اراضی بکر شهریارقدس و ملارد محل مناسبی برای کشت گیاهان دارویی است ۰۵ خرداد ۱۳۹۹

اراضی بکر شهریارقدس و ملارد محل مناسبی برای کشت گیاهان دارویی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس گفت: شرایط آب و هوایی خوب و همچنین اراضی مرغوب و قابل کشت شهرستان های شهریار، قدس و ملارد محل مناسبی برای کشت گیاهان دارویی است.

ثبت دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.