جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸
گروه : قدس
پ
  • شناسه : 14173
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • 221 بازدید
معاون خدمات شهری شهرداری قدس خبر داد:

جمع آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی مرکز توانبخشی آویژه شهر قدس

حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس، از پاکسازی و حمل نخاله های ساختمانی رها شده در مرکز توانبخشی آویژه خبر داد. شهریرایها، حمید کاظمی صیاد گفت: با توسعه و گسترش ساخت و سازهای عمرانی و تخریب و بازسازی ساختمانها، میزان پسماندها و نخاله های ساختمانی و عمرانی به نحو چشمگیری افزایش یافته است. […]

جمع آوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی مرکز توانبخشی آویژه شهر قدس

حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس، از پاکسازی و حمل نخاله های ساختمانی رها شده در مرکز توانبخشی آویژه خبر داد.

شهریرایها، حمید کاظمی صیاد گفت: با توسعه و گسترش ساخت و سازهای عمرانی و تخریب و بازسازی ساختمانها، میزان پسماندها و نخاله های ساختمانی و عمرانی به نحو چشمگیری افزایش یافته است.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس، افزود: از جمله آسیبهای تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در سطح شهر می توان به نا امنی بافت‌های مسکونی، آلودگی‌ در حاشیه جاده‌ها و بزرگراه‌ها، هزینه‌های بالای پاکسازی شهری، آلودگی بصری در سطح شهر، از بین رفتن مرغوبیت و حاصلخیزی خاک نواحی زراعی، خسارات جانبی و مالی به شهروندان در پی حوادث احتمالی و سد معبر، تجمع جوندگان موذی و حشرات، مسدود شدن حریم کانال و رودخانه‌ها اشاره کرد.

وی ادامه داد: در همین راستا و با توجه به لزوم و اهمیت مهیا بودن فضایی مطلوب از لحاظ بهداشتی برای معلولین و جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی و زیبایی بصری، عملیات جمع آوری و پاکسازی نخاله های ساختمانی در نزدیکی مرکز توانبخشی آویژه توسط عوامل خدمات شهری این شهرداری صورت گرفت.

حمید کاظمی صیاد در خاتمه با بیان اینکه کنترل و نظارت دائمی محورهای مهم جاده های کمربندی و گلوگاه های ورودی شهر از جمله اقدامات مستمر در زمینه پاکسازی نخاله های ساختمانی می باشد، تأکید کرد: طبق تبصره یک ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، تخلیه نخاله‌های ساختمانی و مسدود کردن معابر شهری، اقدامی غیرقانونی محسوب می‌شود و در صورت مشاهده، برابر با مقرارت قانونی در این زمینه، برخورد صورت می گیرد.

برچسب ها

طلای استیج جهانی فیزیک بر گردن ورزشکار شهر قدسی ۱۹ آذر ۱۳۹۸

طلای استیج جهانی فیزیک بر گردن ورزشکار شهر قدسی

فرید شیرمحمد زاده ارزنده تیم ملی فیزیک ایران مدال طلای دسته سوم مسابقات جهانی رشته فیزیک را بر گردن آویخت.

روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان شهرستان قدس ارائه شود ۱۷ آذر ۱۳۹۸

روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان شهرستان قدس ارائه شود

استاندار تهران با اشاره به لزوم تکمیل سرانه هذی بیمارستانی بر ضرورت ارائه روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان شهرستان قدس تاکید کرد.

کسب عناوین درخشان کاراته کا شهر قدسی در مسابقات جهانی سبک شیتوریو شوکوکای ۱۴ آذر ۱۳۹۸

کسب عناوین درخشان کاراته کا شهر قدسی در مسابقات جهانی سبک شیتوریو شوکوکای

علی سلطانی کاراته کا ارزنده شهر قدسی سه مدال طلا، نقره، برنز در بیست وهفتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان سبک شیتوریو شو کو کای یونیون در کشور اسلوونی را به دست آورد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.