جریمه ۴۴۰ خودرو متخلف در مبادی ورودی و خروجی استان تهران
جریمه ۴۴۰ خودرو متخلف در مبادی ورودی و خروجی استان تهران
استاندار تهران با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: از ابتدای اجرای این طرح ۴۴۰ خودرو متخلف در مبادی ورودی و خروجی استان تهران جریمه شده اند.

به گزارش شهریاریها ، انوشیروان محسنی بندپی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به دستور العمل جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از ۸ فروردین، این به طور رسمی در مبادی استان تهران شروع شده است.

وی با اشاره به وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: این طرح با دقت و با کیفیت در مبادی ورودی و خروجی استان تهران در حال اجرا می‌باشد تا نقش مؤثری در توقف چرخه انتقال ویروس کرونا داشته باشد.

استاندار تهران وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های مجری در راستای کنترل و مهار ویروس کرونا در استان تهران پای کار هستند، عنوان داشت: تلاش‌های صورت گرفته سبب شد تا تجمعات در سطح استان به حداقل برسد.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای این طرح تاکنون ۱۳۰ هزار خودرو در مبادی استان تهران بازگشت داده شدند افزود: چهار هزار و ۹۰۰ خودرو در پایان روز اول و ۱۲۴ هزار و ۵۰۰ خودرو در پایان روز دوم و ۶۴۰ خودرو از دیروز تاکنون برگشت داده شدند.

استاندار تهران در مورد جریمه خودروهای متخلف عنوان کرد: از ابتدای اجرای طرح تاکنون ۴۴۰ خودرو متخلف جریمه شدند که روز اول ۲۵۰ خودرو، روز دوم ۶۰ خودرو و ۱۳۰ خودرو از دیروز تاکنون برگ جریمه دریافت کردند همچنین تنها در روز دوم ۳۱ خودرو متخلف توقیف شدند و در سایر روزها خودروی توقیفی نداشتیم.

محسنی بندپی در مورد ضرورت بسته بودن اصناف غیرضروری گفت: در راستای اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف غیرضروری نیز رصد و پایش انجام شد و بر همین مبنا ۳۹ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.