شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

جاده چالوس تا ظهر سه‌شنبه یک‌طرفه است

به روز شده در ۷ مرداد ۱۳۹۳

ترافیکشهریاریها : رضا اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر، شاهد موج جدید سفرهای تابستانی هستیم که این سفرها از عصر روز دوشنبه آغاز شده است.

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محورهای مختلف استان البرز، هم‌اکنون شاهد ترافیک خودروها در آزادراه تهران ـ کرج از شرق به غرب و همچنین جاده چالوس هستیم.

این فرمانده ارشد انتظامی افزود: خوشبختانه پلیس برای این شرایط تمهیدات ویژه‌ای را پیش‌بینی و در همین راستا محدودیت‌هایی نیز اعمال کرده است.

اکبری اعلام کرد: بر اساس دستورالعمل پلیس، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 24 دوشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

وی افزود: ماموران پلیس راه در مرزن‌آباد بر اساس این دستورالعمل از حرکت هرگونه وسایل نقلیه از مرزن‌آباد به کرج از ساعت مذکور جلوگیری می‌کنند.

رئیس پلیس راه استان البرز بیان داشت: این محدودیت تا ساعت 12 ظهر روز سه‌شنبه ادامه داشته و تلاش می‌کنیم ترافیک موجود در جاده چالوس را با این محدودیت موقت با آرامش روان‌سازی کنیم.

اکبری گفت: در صورتی که در این محدوده زمانی ترافیک جاده چالوس تخلیه نشود، ساعت یک‌طرفه بودن این محور افزایش یافته و از طریق رسانه‌ها به مردم اعلام می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس در کرج مبنی بر اینکه برای بازگشت مسافران در روزهای پایانی هفته و اتمام تعطیلات چه تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: در حال بررسی شرایط و تعداد مسافرت‌ها هستیم و به طور قطع در روز جمعه این هفته نیز محدودیت‌هایی با هدف روان‌سازی ترافیک در محورهای اصلی استان البرز اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: این محدودیت‌ها نیز در زمان مطلوب به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.

اکبری در پایان از رانندگان خواست تا ضمن همکاری با ماموران پلیس راه و دیگر دستگاه‌های خدمت‌رسان، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و مطمئن باشند که این شیوه به حفظ سلامت آنها منجر می‌شود.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...