ثبت نام ۱۲۸۰ داوطلب در حوزه انتخابیه تهران و ۳۵ نفر در شهریار
ثبت نام ۱۲۸۰ داوطلب در حوزه انتخابیه تهران و ۳۵ نفر در شهریار
استاندار تهران گفت: تا کنون ۱۲۸۰ نفر در حوزه انتخابیه تهران و ۳۵ نفر از حوزه انتخابیه شهریار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند.

به گزارش شهریاریها ،انوشیروان محسنی بندپی، ظهر پنج شنبه در جریان بازدید ازمحل ستاد انتخابات شهرستان شهریار طی سخنانی اظهار داشت: طی بازدیدی که از حوزه انتخابیه شهریار که شامل شهرستان های ملارد و قدس نیز می باشد خوشبختانه استقبال داوطلبین در این حوزه خوب بوده و طبق آمار ۳۵ نفر از حوزه انتخابیه شهرستان شهریار در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به ثبت نام ۱۲۸۰ نفر تا ظهر امروز در حوزه انتخابیه تهران گفت: از تعداد ثبت نام شدگان تهران ۱۰۷۷ نفر مرد و ۲۰۳ نفر زن ثبت نام کرده اند.

استاندار تهران افزود: چیزی که برای ما در گام دوم انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است، قانونمداری، بی طرفی و انسجام ملی می باشد که به برکت امام راحل و تمهیدات رهبری نظام مردم سالاری در این کشور ساری و جاری است و مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت اگاهانه و داوطلبانه دارند که نشان دهنده علاقه مندی و دلبستگی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

محسنی بند پی بیان داشت: هیات اجرایی این شهرستان با همکاری و تشریک مساعی هیات نظارت انتخاب شدند و تمام شرایط و امکانات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه کشور فراهم شده که در دوم اسفند ماه شاهد برگزاری انتخابات شکوهمند در استان تهران و این شهرستان و  همه جای ایران اسلامی باشیم.

استاندار تهران ضمن تشکر از همه عوامل اجرایی و فرمانداری که امکانات خوبی برای اطلاع رسانی صورت داده اند افزود: از همه هماهنگی های هیات نظارت تقدیر می کنیم تا هیات معتمدین واقعی مردم را برای نظارت به این اتخابات داشته باشیم.

گفتنی است استاندار تهران در سفر به شهرستان شهریار از روند تکمیل بیمارستان شهرستان شهریار و بررسی روند پروژه های تخریب شده در اغتشاشات آبان ماه بازدید بعمل خواهد آورد.