تکمیل چند پروژه آموزشی نیمه تمام در شهرستان شهریار
تکمیل چند پروژه آموزشی نیمه تمام در شهرستان شهریار
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام آموزشی بعد از بازدید از این پروژه‌ها در شهرستان شهریار بر تسریع در تکمیل آنها تاکید کرد.

به گزارش شهریاریها ،مهراله رخشانی‌مهر به همراه محمد صیدلو مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران و تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم در بازدیدی از شهرستان شهریار فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی در حال ساخت این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید رخشانی‌‌مهر با اشاره به اهمیت تامین فضای آموزشی و مدرسه‌سازی بیان کرد: شهرستان شهریار هم مانند بخش‌های دیگر استان تهران با کمبود فضای آموزشی روبه روست و نیازمند توسعه پروژه های آموزشی، ورزشی و پرورشی در این شهرستان هستیم.

وی ادامه داد: خیرین مدرسه ساز همواره نقش مهمی در تامین فضاهای آموزشی داشتند و همچنان هم امیدواریم این همکاری در استان های محروم از حیث فضاهای آموزشی همچون استان تهران تداوم داشته باشد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام آموزشی در سراسر کشور اظهار کرد: برنامه جدی برای تکمیل این فضاها خواهیم داشت همچنین مقرر شد تا پروژه‌های در حال ساخت شهیدان هاشمی و شهیدان درخشان شهریار که مدتی تکمیل آنها به تاخیر افتاده بود مجدد راه اندازی شود و با حضور پدران این شهیدان آیین بهره برداری از این فضاهای آموزشی انجام شود.