تماشاگر کامبوجی بازهم خبرساز شد!
تماشاگر کامبوجی بازهم خبرساز شد!

تماشاگر کامبوجی که در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج مورد توجه قرار گرفته بود، یکبار دیگر خبرساز شد. شهریاریها؛ در جریان بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، فقط یک تماشاگر کامبوجی در ورزشگاه حضور داشت. تنها بودن این تماشاگر […]

تماشاگر کامبوجی که در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج مورد توجه قرار گرفته بود، یکبار دیگر خبرساز شد.

شهریاریها؛ در جریان بازی تیم های ملی فوتبال ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، فقط یک تماشاگر کامبوجی در ورزشگاه حضور داشت. تنها بودن این تماشاگر به علاوه اراده او برای تشویق کامبوج با وجود شکست سنگین این تیم، از مسائلی بود که او را در کانون توجهات رسانه ها قرار داد.

این تماشاگر این بار با حضور در ویتنام و حمایت از تیم ملی فوتسال کامبوج خبرساز شده است. تیم ملی فوتسال کامبوج در مرحله مقدماتی فوتسال جام ملت های آسیا (به میزبانی ویتنام) روز گذشته با تیمور شرق بازی داشت که این بازی با نتیجه تساوی ۴ – ۴خاتمه یافت.

در جایگاه تماشاگران کامبوج همین فرد حضور داشت و به تنهایی تیم کشورش را تشویق می کرد. کامبوج در نهایت با کسب یک امتیاز از  همین مسابقه از صعود به مرحله نهایی جام ملت ها بازماند و حذف شد.