فیلم مستند بلند «رویاهای خالکوبی شده» ساخته مهدی گنجی که در اولین نمایش بین المللی خود در سی و‌ نهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان به نمایش در آمده بود، به گزارش سینماسینما ، یکشنبه شب در مراسم اختتامیه و در بخش فیلم‌های بلند فوتبالی تقدیرنامه هیات داوران را دریافت کرد. عرضه و‌ پخش بین المللی […]

فیلم مستند بلند «رویاهای خالکوبی شده» ساخته مهدی گنجی که در اولین نمایش بین المللی خود در سی و‌ نهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان به نمایش در آمده بود،

به گزارش سینماسینما ، یکشنبه شب در مراسم اختتامیه و در بخش فیلم‌های بلند فوتبالی تقدیرنامه هیات داوران را دریافت کرد. عرضه و‌ پخش بین المللی فیلم رویاهای خالکوبی شده به عهده محمد اطبایی (مستقل‌های ایرانی) است. در جشنواره میلان که معتبرترین رویداد سینمایی و تلویزیونی ورزشی دنیا محسوب می‌شود، ١٢٠ اثر ورزشی از پنج قاره در بخش‌های مختلف به رقابت پرداختند. از بین فیلم‌های ایرانی حاضر در جشنواره امسال، فقط رویاهای خالکوبی شده موفق به کسب یکی از جوایز شد.
این مستند داستان چند نوجوان عاشق فوتبال از چهار گوشه ایران است که با هم رقابت می‌کنند تا بتوانند برای آموزش فوتبال زیر نظر مربیان حرفه‌ای لالیگا به اسپانیا بروند. رویاهای خالکوبی شده با سرمایه‌گذاری ایرانسل و به تهیه‌کنندگی بهزاد توکلی در چند شهر مختلف ایران و سه شهر اسپانیا تصویربرداری شد.
محمد حدادی مدیر تصویربرداری، امیر ادیب‌پرور تدوینگر، حسن شبانکاره مدیرصدابرداری، حسین قورچیان صداگذار، موحد تاری مرادی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، افشین عزیزی آهنگساز و حمیدرضا فطوره‌چیان و برنا جمشیدی کالریست رویاهای خالکوبی شده هستند.