شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ خرداد ۹۸

تقاطع غیر هم سطح شهید «صیاد شیرازی» شهریار افتتاح شد

به روز شده در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

شهریاریها : بعد از ظهر سه شنبه تقاطع غیر همسطح شهید «صیاد شیرازی» و «شادچای» با حضور عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، محمد حسین مقیمی استاندار تهران و محمد محمودی، نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس به بهره برداری رسید.

فرماندار شهریار در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر گفت: این تقاطع اسفند ۹۶ برای رفاه حال شهروندان شهریار زیر بار ترافیک رفته بود، اما امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار تهران به بهره برداری رید.

نوراله طاهری با بیان این که با افتتاح این تقاطع غیر هم سطح گره ترافیکی تهران به غرب استان باز می شود، گفت: اعتبار این پروژه حدود ۶۵ میلیارد تومان بود، حدود ۳ سال به طول انجامید و از بزرگ ترین پروژه های غرب استان تهران است و شهرداری شهریار پروژه های دیگری نیز در دستور کار دارد که امیدواریم کلنگ پروژه ها در میدان «جهاد» و ورودی رباط کریم به شهریار به زودی به زمین بخورد.

وی گفت: در آینده ترافیک رباط کریم به شهریار می تواند آزار دهنده باشد، که با پروژه هایی که در نظر گرفته شده است، می توانیم شاهد رفع این معضلات باشیم.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...