شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

تغییر فرمانداران با بیش از ۴ سال سابقه فرمانداری در استان تهران

به روز شده در ۷ بهمن ۱۳۹۶

شهریاریها : معاون سیاسی استانداری تهران گفت: تعدادی از فرمانداران استان تهران که بیش از ۴ سال در یک شهرستان بوده اند، تغییر می کنند، تا مردم آن شهرستان با شیوه های مدیریتی جدید آشنا شوند.

شکراله حسین بیگی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بازنشستگی ۶ ماه دیگر مجید سفری، که امروز به عنوان سرپرست فرمانداری دماوند معارفه شد، اظهار داشت: فرمانداران با تشخیص وزیر کشور، امکان خدمت بیش از سنوات نیز دارند.

معاون سیاسی استانداری تهران در خصوص تغییرات فرمانداران استان تهران نیز اظهار داشت: تعدادی از فرمانداران همچنان به خدمت خود به عنوان فرماندار ادامه می دهند، تعدادی دیگر از فرمانداران جابجا می شوند، یعنی از یک شهرستان به شهرستان دیگر می روند و بنا داریم، تعدادی دیگر که بیش از ۴ سال در یک شهرستان بوده اند، تغییر می کنند، تا مردم آن شهرستان با شیوه های مدیریتی جدید آشنا شوند.

وی در خصوص چالش های شهرستان دماوند، گفت: دماوند در نزدیکی تهران و آب و هوای خوب مقصد تعدادی افراد سودجو و زمین خوار شده است و لذا باید مدیرانی که منصوب می کنیم، مراقبت در این خصوص داشته باشند.

حسن بیگی نزدیکی دماوند به پایتخت را عامل مناسبی برای جذب سرمایه گذار دانست و افزود: باید از این طرفیت برای اعتلای اقتصادی دماوند بیشترین بهره را بگیریم.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...