شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

تعداد کاربران اینستاگرام به ۵۰۰ میلیون عدد رسید

به روز شده در ۳ تیر ۱۳۹۵

instaشهریاریها : شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام، خبر از افزایش چشمگیر کاربران‌اش داده است.
طبق گفته‌ی این شرکت، ماهانه ۵۰۰ میلیون نفر از اینستاگرام استفاده می‌کنند. با اینکه این رقم، می‌تواند شامل تعداد افرادی باشد که شاید در ماه، فقط یک بار اپ اینستاگرام را باز می‌کنند، شرکت اینستاگرام گفته است تعداد افرادی که روزانه از این شبکه‌ی اجتماعی استفاده می‌کننند، ۳۰۰ میلیون نفر هستند.

البته اینستاگرام هنوز هم سایر شبکه‌های اجتماعی فاصله‌ی زیادی دارد.

از این مقدار زیاد کاربر، ۱۰۰ میلیون نفر در ایالات متحده قرار دارند. تعداد کاربران جهانی اینستاگرام هم در دو سال گذشته، دو برابر شده است. تعداد کاربران اینستاگرام در ماه دسامبر دو سال گذشته، به ۳۰۰ میلیون رسیده بود. این مقدار، در پایان تابستان سال گذشته، به ۴۰۰ میلیون افزایش یافته بود.

شرکت اینستاگرام می‌گوید که روزانه بیش از ۹۵ میلیون عکس و ویدیو در این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. میانگین تعداد لایک‌های یک روز هم ۴٫۲ میلیارد عدد است.

البته اینستاگرام هنوز هم با برخی از شبکه‌های اجتماعی دیگر، فاصله‌ی زیادی دارد. برای مثال، واتس‌اپ بیش از یک میلیارد کاربر دارد و از سوی دیگر هم از فیس‌بوک، روزانه بیش از یک میلیارد کاربر استفاده می‌کنند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...