شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۱ شهریور ۹۸

تصادف ۳ خودرو منجر به واژگونی پیکان در شهریار شد

به روز شده در ۱۶ فروردین ۱۳۹۵

۱۳۹۱۱۰۰۶۰۰۰۱۹۷_PhotoAشهریاریها : یاسر حیدریان صبح امروز در حاشیه بازدید از ایستگاه‌ آتش‌نشانی ۳۰۱ اندیشه اظهار کرد: تصادف سه دستگاه خودرو سواری منجر به واژگونی خودرو پیکان در شهریار شد.

وی بیان کرد: ساعت ۹ و ۴۸ دقیقه روز گذشته طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهریار تصادف سه دستگاه خودروی سواری واقع در شهریار، زیرگذر فاز یک اندیشه به طرف میدان شهید صیاد شیرازی گزارش شد.

مدیر‌عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تصریح کرد: ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه‌های ۳۰۱ اندیشه و ۱۰۱ مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه کرد.

وی خاطرنشان کرد: در بدو ورود مأمورین مشاهده شد سه دستگاه خودرو شامل پیکان، نیسان و تاکسی پیکان به علت بی‌احتیاطی با یکدیگر برخورد کرده‌اند، که این تصادف منجر به واژگونی پیکان و خسارت مالی به هر سه خودرو شده است.

حیدریان در پایان متذکر شد: امدادگران اعزامی به محل حادثه ضمن ایمن‌سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سر باطری و بر‌گرداندن خودرو به حالت اولیه محل را تحویل پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در محل حادثه دادند.

 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...