شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۸

تصادفات نوروزی در البرز 9 کشته بر جای گذاشت

به روز شده در ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

13940110000148_PhotoAشهریاریها : کوروش سلیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: استان البرز به دلیل راه‌ها و جاده‌های مهمی که دارد، به عنوان پل ارتباطی پایتخت با 13 استان به شمار می‌آید.

وی افزود: به همین دلیل استان البرز جزو پرترددترین استان‌های کشور محسوب شده و طبیعی است که حجم تصادفات منجر به مرگ و مصدومیت نیز در البرز بیش‌تر از سایر استانها باشد.
این مسئول افزود: ماموران مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز در ایام نوروز 94 با تلاش بی‌وقفه برای خدمت‌رسانی به مردم به ویژه حادثه دیدگان، خدمات خوبی به مسافران نوروزی و مردم این استان ارائه کردند.
سلیمی در پاسخ به این پرسش که طی نوروز امسال چه تعداد تصادف منجر به مرگ و جرح در راه‌های البرز اتفاق افتاد، گفت: ما طرح ویژه‌ای برای نوروز داشتیم و از 27 اسفند تا 15 فروردین، اکثر ماموران مرکز فوریت‌های پزشکی البرز در ماموریت بودند.
وی ادامه داد: تعداد تصادفات را باید دستگاه‌های دیگر از جمله پلیس راهور اعلام کند، اما بر اساس آماری که ما در اختیار داریم، در این مدت 9 نفر از مسافران در راه‌های استان بر اثر تصادف رانندگی جان خود را از دست دادند.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز بیان داشت: همچنین در این مدت 247 مسافر نیز بر اثر تصادف، مجروح شدند که اقدامات پزشکی برای درمان آنها در کمترین زمان انجام و به مراکز درمانی استان انتقال یافتند.
سلیمی اعلام کرد: همچنین 61 مسافر به صورت سرپایی و در محل حادثه درمان شدند.
وی با اشاره به برپایی ایستگاه‌های سلامت در راه‌های برون شهری استان البرز گفت: بیش از 600 مسافر نورزی با مراجعه به این ایستگاه‌ها از خدمات سلامت بهره‌مند شدند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...