عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد تشکیل مجلس قوی در گروه انتخاب نمایندگانی انقلابی با روحیه جهادی است.
تشکیل مجلس قوی در گرو انتخاب نمایندگانی انقلابی است

به گزارش شهریاریها به نقل از خانه ملت ، محمد محمودی شاه نشین با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در راستای تشکیل مجلس قوی از سوی مردم، گفت: صحبت های امروز رهبر انقلاب برای همه آحاد مردم فصل الخطاب است.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی کشورمان برگزاری باشکوه و پرشور انتخابات مجلس یازدهم از اهمیت دوچندانی برخودار است از این رو ابتدا حضور گسترده مردم در این عرصه قابل تامل است.

وی ادامه داد: همچنین انتخاب افرادی که دارای شاخصه هایی مانند مؤمن، انقلابی، شجاع و دارای روحیه جهادی باشند می تواند به تشکیل مجلسی کمک کند که قرار است زمینه ساز پیشرفت کشور باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه رهبر انقلاب مسیر برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را خیلی شفاف و صریح مشخص کردند، تصریح کرد: در واقع ایشان با تاکید بر کلید واژه “مجلس کارآمد” تاکید کردند که مردم باید به افرادی که دارای سابقه بوده و نتیجه فعالیت هایشان مشهود است، رای بدهند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: باید یادآور شد قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون از وظایف قوه مقننه محسوب می شود لذا نمایندگان پس از ورود به بهارستان باید با نگاه تخصصی به تصویب قوانین بپردازند.