تزریق ۸۰۰ هزار دُز واکسن در شهریار
تزریق ۸۰۰ هزار دُز واکسن در شهریار
شهریاریها- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار از تزریق ۸۰۰ هزار دُز واکسن در این شهرستان خبر داد و گفت: آمار بستریهای کرونایی شهریار نزولی است.

به گزارش شهریاریها ،محمد هادی ناصح در خصوص وضعیت واکسیناسیون در شهریار اظهار داشت: خوشبختانه از زمان آغاز واکسیناسیون تا کنون هیچ مشکلی در زمینه تعداد واکسن و مراجعه مردم برای دریافت و ارائه خدمات وجود نداشته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار با بیان اینکه تا کنون جمعاً ۸۰۰ هزار دُز واکسن در شهریار تزریق شده است گفت: با توجه به فعالیت ۱۲ پایگاه واکسیناسیون در این شهرستان تا کنون نزدیک به ۴۵۰ هزار نفر، دوز اول و ۳۵۰ هزار نفر نیز دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه آمار بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های این شهرستان رو به کاهش است افزود: هم اکنون بین ۲۴ تا ۲۶ بیمار کرونایی در شبانه روز بستری می‌شوند و توصیه مداوم ما در خصوص این کاهش آمار رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

ناصح عنوان داشت: کوچک‌ترین سهل انگاری در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ممکن است افزایش بیماران و مبتلایان را به همراه داشته باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار در ادامه درباره تعداد واکسن‌های ارائه شده به این شهرستان اظهار داشت: کمبودی در واکسن‌ها وجود ندارد و مردم برای مراجعه واکسیناسیون با مشکلی مواجه نخواهند بود.