شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۴ خرداد ۹۸

تداوم شرایط جوی ناپایدار در البرز

به روز شده در ۱۷ مهر ۱۳۹۳

weشهریاریها : منصور رحمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: همان طور که در روزهای اخیر پیش‌بینی شده بود، طی روزهای پنجشنبه و جمعه شاهد افزایش وزش باد و در ساعاتی افزایش گرد و خاک در آسمان استان بودیم.

وی تصریح کرد: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل داده‌های علمی طی روزهای آینده آسمان استان البرز نیمه ابری و همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل اداره هواشناسی استان البرز در پاسخ به این پرسش که آیا در این هفته باز هم شاهد کاهش کیفیت هوا و افزایش گرد و خاک خواهیم بود، گفت: با توجه به افزایش وزش باد برای عصر روز دوشنبه پیش‌بینی این وضعیت را داریم.

رحمانیان گفت: همچنین برای روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه برای نقاط مختلف استان البرز آسمانی صاف تا کمی ابری و همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان داشت: همچنین در روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته شاهد کاهش دو تا چهار درجه‌ای دمای هوا در نقاط و شهرستان‌های مختلف البرز بودیم به صورتی که دمای هوا در روز شنبه به 26 درجه بالای صفر در کرج رسید.

مدیرکل اداره هواشناسی استان البرز ادامه داد: طی روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه پیش‌بینی افزایش دو تا سه درجه‌ای دمای هوا را داریم.

رحمانیان گفت: از صبح روز سه‌شنبه تا پایان هفته، با کاهش گرد و خاک آسمان البرز نیمه ابری شده و در برخی ساعات در ارتفاعات انتظار بارش‌های پراکنده را داریم.

وی با اشاره به بارندگی روز جمعه در نقاط مختلف استان البرز گفت: اگر چه بارش‌های آسمانی موجب تلطیف هوا شد، اما به اندازه‌ای نبود که بتواند مشکلات کم‌آبی را برطرف کند.

مدیرکل هواشناسی استان البرز در پایان اظهار داشت: امیدواریم در هفته‌های آینده و با توجه به تغییر شرایط جوی در فصل پاییز، شاهد بارش‌های بیشتری باشیم.

 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...