بیژن علی‌محمدی دوبلور پیشکسوت درگذشت
بیژن علی‌محمدی دوبلور پیشکسوت درگذشت

بیژن علی‌محمدی دوبلور پیشکسوت سینما و تلویزیون امروز صبح بر اثر ایست قلبی درگذشت. شهریاریها ؛ بر اساس این گزارش علی‌محمدی حدود دو هفته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری بود و امروز ۱۴ آبان در بیمارستان امام خمینی(ره) درگذشت. زنده‌یاد علی‌محمدی متولد ۱۳۴۰ بود و از سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را آغاز و طی […]

بیژن علی‌محمدی دوبلور پیشکسوت سینما و تلویزیون امروز صبح بر اثر ایست قلبی درگذشت.

شهریاریها ؛ بر اساس این گزارش علی‌محمدی حدود دو هفته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری بود و امروز ۱۴ آبان در بیمارستان امام خمینی(ره) درگذشت.

زنده‌یاد علی‌محمدی متولد ۱۳۴۰ بود و از سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را آغاز و طی چندین دهه فعالیت حرفه ای آثار بسیاری را در کارنامه هنری خود ثبت کرد. وی از صداپیشگان تیپ ساز بود که در سریال «معمای شاه» به جای چندین شخصیت از جمله حضرت امام خمینی (ره) و ایت الله طالقانی و همچنین سریال «مختارنامه» نیز به جای چندین شخصیت صداپیشگی کرده است.

وی همچنین در سریال های تاریخی «امام علی(ع)» و «روشن‌تر از خاموشی»، فیلم سینمایی «روز واقعه»، در انیمیشن «لاک پشت های نینجا» و مستندهای بسیاری صداپیشگی کرده است که آخرین همکاری مرحوم علی‌محمدی با دوبلاژ سیما به صداپیشگی مستند «سیدحسن نصرالله» پخش شده از شبکه سه سیما بازمی‌گردد.

پیکر این مرحوم فردا چهارشنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد بلال به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا تشییع می‌شود.

مراسم ترحیم این هنرمند جمعه ۱۷ آبان از ساعت۱۵:۳۰ تا ۱۷ در مسجد امیرالمومنین (ع) واقع در بلوار مرزداران برگزار خواهد شد.

خبرگزاری آنا درگذشت این هنرمند پیشکسوت را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت می‌گوید.