بیش از یک تن مواد افیونی در غرب استان تهران کشف شد
بیش از یک تن مواد افیونی در غرب استان تهران کشف شد

شهریاریها : سردار ‘محسن خانچرلی’ اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با انجام اقدامات اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین مواد افیونی که از استان های جنوب شرقی کشور به حوزه غرب استان تهران منتقل می شد، دست یافتند. وی افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با […]

شهریاریها : سردار ‘محسن خانچرلی’ اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با انجام اقدامات اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین مواد افیونی که از استان های جنوب شرقی کشور به حوزه غرب استان تهران منتقل می شد، دست یافتند.
وی افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، شب گذشته دو نفر از اعضاء این باند را که با یک دستگاه کامیون در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در محور ‘زاهدان – تهران’ بودند، شناسایی کردند.
سردار خانچرلی، با اشاره به توقیف کامیون مورد نظر، تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۵۲بسته تریاک به وزن یک تن و ۱۸ کیلوگرم و ۲۳ بسته حشیش به میزان ۵۳ کیلو و۴۰۰ گرم که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف کردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء متواری این باند از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.