بهای برق در شهرستان اسلامشهر افزایش نیافته است
بهای برق در شهرستان اسلامشهر افزایش نیافته است

شهریاریها :رئیس اداره برق اسلامشهر گفت: بعد از مرحله اول اجرای هدفمندی یارانه ها تاکنون هیچگونه افزایش تعرفه برق نداشته ایم. داوود زین الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اعتراض برخی از شهروندان نسبت به افزایش ناگهانی فیش برق منازل خود اظهار داشت: معمولا در تابستان مصرف برق به شدت افزایش می یابد […]

متفرقهشهریاریها :رئیس اداره برق اسلامشهر گفت: بعد از مرحله اول اجرای هدفمندی یارانه ها تاکنون هیچگونه افزایش تعرفه برق نداشته ایم.

داوود زین الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اعتراض برخی از شهروندان نسبت به افزایش ناگهانی فیش برق منازل خود اظهار داشت: معمولا در تابستان مصرف برق به شدت افزایش می یابد و طبق جدول مشخصی به صورت تصاعدی محاسبه می شود که این امر شائبه افزایش بهاء برق مصرفی را ایجاد می کند در حالی که بدون اخذ مجوزهای لازم ما نمی توانیم یک ریال هم اضافه از مردم دریافت کنیم.

وی وجود مشکلاتی از قبیل اتصال برق از داخل ساختمان را از عوامل افزایش مصرف برق شهروندان دانست و توصیه کرد: شهروندان می توانند با ارائه درخواست از اداره برق، از سالم بودن کنتور برق خود اطمینان حاصل کنند، کارشناسان اداره برق با بررسی موضوع، علت را مشخص و نسبت به رفع آن نکات لازم را یادآور می شوند.

زین الدینی از شهروندان خواست تا در ساعات اوج مصرف از وسایل پرمصرف مثل اتو کمتر استفاده کنند و گفت: از ساعت 23 تا 6 صبح دوره کم باری محسوب می شود که کمترین هزینه را برای مشترکین در پی خواهد داشت، از ساعت 6 صبح تا 18 عصر دوره میان باری است که هزینه متوسطی را دارد ولی از ساعت 18 عصر تا 23 شب دوره پرباری است که هزینه ای معادل دو برابر دیگر دوره ها را دارد.

مدیر اداره برق منطقه اسلامشهر، تامین برق شهرستان اسلامشهر را بدون مشکل برشمرد و گفت: تعداد کنتورهای نصب شده در اسلامشهر 170 هزار عدد است و شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانند با شماره 121 تماس بگیرند.