در سلسله فایل های صوتی و ویدیویی لو رفته درباره مهدی رسول پناه مدیر برکنار شده پرسپولیس که هنوز عضو هیات مدیره باشگاه است صحبت های عجیبی درباره ترابی مطرح شد. هواداری که با رسول پناه صحبت می کند می گوید قبول دارید به خاطر ندادن پول ترابی ۴۰۰ هزار دلار خسارت به باشگاه زدید؟ […]

در سلسله فایل های صوتی و ویدیویی لو رفته درباره مهدی رسول پناه مدیر برکنار شده پرسپولیس که هنوز عضو هیات مدیره باشگاه است صحبت های عجیبی درباره ترابی مطرح شد.

هواداری که با رسول پناه صحبت می کند می گوید قبول دارید به خاطر ندادن پول ترابی ۴۰۰ هزار دلار خسارت به باشگاه زدید؟ رسول پناه با کنایه و خنده جواب می دهد اصلا پولش را میدادیم با اون ۴۰۰ هزار دلار میتونست بره. الان هم میگه ۴۰۰ هزار تا رو میدم! چی شد الان؟ بابا حسن کجل یا کچل حسن! چه فرقی کرد؟

نکته جالب این است که ترابی امروز مصاحبه کرده و کاملا صحبت هایی رسول پناه را رد کرده و گفته: این هم دقیقا از همان شیطنت‌های رسانه‌ای است که به آن اشاره کردم. این شیطنت هدفمند است و می‌خواهند به هواداران و مردم القا کنند که من به باشگاه بدهکار هستم ولی اینطور نیست و من به باشگاه پرسپولیس بدهکار نیستم. حتی مبلغ خیلی زیادی هم از پرسپولیس طلب دارم ولی متأسفانه برخی شیطنت می‌کنند. ما قرار بود در مورد این طلب با باشگاه صحبت کنیم ولی اینطور شیطنت کردند که اصل قشنگ نبود.

این ویدیو را ببینید: