شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

برگزاری کارگاه آموزشی هنر سرمه دوزی در شهرستان ملارد

به روز شده در ۲ دی ۱۳۹۶

شهریاریها : به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ،کارگاه آموزشی سرمه دوزی طی هماهنگی به عمل آمده از سوی توا نبخشی سازمان بهزیستی ا ستان تهران با حضور فرزا نه نیکرو ( کارشناس توانبخشی استان تهران ) ، و یوسفی ( مدرس ) جهت آموزش به مدد جویان بهزیستی شهرستان ملارد وخا نواده های آنها در بهزیستی شهرستان ملارد برگزار شد .

شایان ذکر است یوسفی خیر توا نمند از مربیان سرشناس صدا و سیما طی دو ماه در ۶ جلسه هنر سرمه دوزی را به ۱۲ نفر از مدد جویان و خا نوا ده های آنها با وسایل وتجهیزات کامل آموزشی به صورت رایگان آموزش دادند.

هدف ازاین آموزش ، توا نمند سازی واشتغال خانگی با نوان مددجو وخا نواده های آنان می باشد که به خوبی مورد ا ستقبال قرار گر فت .

در آخرین روز جلسه آموزشی از دستاوردهای مددجویان توسط مرتضی قر با نی ( ریا ست اداره ) بازدید به عمل آمد.

در این کارگاه مر تضی قر با نی ضمن تقدیر وتشکر از یوسفی مدرس این اداره اذ عان داشت : اشتغال مدد جویان از جمله ارکان مهمی است که ضرورت دارد توجه جدی به آنها شود .

وی با اشاره به این که باید تمامی اقشار جامعه به سمت کار آ فرینی هدایت شوند ،افزود :هدایت مدد جویان به سمت صنایع دستی ما نند سرمه دوزی جدای از ا ستقلال مالی باعث ایجاد انگیزه وامید به زندگی می شود .

در پایان با اهداء لوح تقدیر وهدیه ای به رسم یاد بود از یوسفی تشکر وقدر دا نی به عمل آمد .

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...