برگزاری چهارمین مرحله آزمون استخدامی شهرداریهای کشور در روز 14 تیر

شهریاریها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهریار به نقل از پورتال سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوراعلام کرد:چهارمین مرحله آزمون استخدامی شهرداریهای کشور در روز جمعه 14/4/92 در استانهای اصفهان،البرز(کرج)، تهران،چهارمحال و بختیاری،فارس،قم، کرمانشاه و یزد برگزار خواهد گردید. به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ،بر اساس هماهنگی های […]

estekhdam-shahrdari-4شهریاریها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهریار به نقل از پورتال سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشوراعلام کرد:چهارمین مرحله آزمون استخدامی شهرداریهای کشور در روز جمعه 14/4/92 در استانهای اصفهان،البرز(کرج)، تهران،چهارمحال و بختیاری،فارس،قم، کرمانشاه و یزد برگزار خواهد گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ،بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور،چهارمین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور از ساعت 8:30 صبح روز جمعه و بعداز ظهر از ساعت 15 برگزار خواهد شد.

داوطلبین این آزمون می توانند از روز سه‌شنبه 11/4/92 به مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.