شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ خرداد ۹۸

برگزاری پنجمین دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان جام یاد یاران در شهرستان شهریار برگزار شد

به روز شده در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

شهریاریها: جهت گرامیداشت وارج نهادن به مقام والای پیشکسوتان پنجمین دوره مسابقات والیبال گرامیداشت پیشکسوتان ورزش شهرستان شهریار برگزار شد

 مراسم اختتامیه مسابقات والیبال پیشکسوتان شهرستان شهریارگرامیداشت دهه مبارک فجر جام یاد یاران در سالن زنده یاد جلال رضوی با حضور مهندس طاهری فرماندار ،احمد عبدالوند رئیس و معاونین اداره ورزش و جوانان و محمد شیخی رئیس و وزیری دبیر هیئت والیبال شهرستان شهریار و جمعی از پیشکسوتان والیبال و ورزشکاران برگزار شد .
محمد شیخی رئیس هیئت والیبال شهرستان شهریار افزود: این مسابقات در راستای توجه به ورزش والیبال پیشکسوتان در شهرهای غرب استان تهران و ایجاد انگیزه در ورزشکاران شهرستان شهریار و با تلاش و زحمات قابل تغییر پرویز امامعلی به عنوان سرپرست برگزار شد که تیم والیبال افشین در دو ست پیاپی تیم الماس غرب را شکست و به مقام قهرمانی این دوره نایل آمد.
وی بابیان اینکه برگزاری مسابقات، موتور محرکه رشته‌های مختلف ورزشی است، افزود: این مسابقات به میزبانی شهریار و به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد و امیدواریم بتوانیم با برگزاری این برنامه ها سهم کوچکی در گرامیداشت دهه مبارک فجر و همچنین ارج نهادن به مقام والای پیشکسوتان داشته باشیم و این برنامه ها موجبات رضایت ورزشکاران و عموم مردم را فراهم کرده باشد.

وی در خاتمه از زحمات پرویز امامعلی و دیگر پیشکسوتان والیبال که سهم بسزایی در هر چه بهتر برگزار تر شدن این دوره از مسابقات داشتند تشکر و قدردانی کرد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...