شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

برگزاری همایش یکروزه مبانی مدیریت باشگاههای ورزشی در شهریار

به روز شده در ۴ دی ۱۳۹۵

شهریاریها : سمینار یک روزه مبانى مدیریت باشگاه ورزشى به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار و به میزبانى هیىت پرورش اندام در تاریخ ١٣٩۵/١٠/٣در فرهنگسراى امام على (ع)اندیشه برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛فرهاد عزیزی رئیس هیئت پرورش اندام با اشاره به استقبال خوب مدیران باشگاههای سطح شهرستان از این دوره یاد آور شد این سمینار با شرکت بیش از ۶۰ نفر از مدیران و موسسین باشگاه های بدنسازی فعال برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه در سمینار یک روزه مدیران  ضمن تاکید بر تلاش و کوشش جمعی برای ارتقاء جایگاه ورزش پرورش اندام اظهار داشت: هر چند کار آسانی نیست اما با توجه به وجود پتانسیلهای بالا، خصوصاًً نیروی انسانی کارآمد و ارزشمند،هیئت پرورش اندام شهرستان شهریار می تواند به یکی از رشته های مقام آور در سطح استان و کشور تبدیل شود.

عزیزی تصریح کرد: امیدواریم برگزاری این سمینار کمکی در جهت ارتقای سطح دانش و مدیریت باشگاه ها باشد.

رئیس هئیت پرورش اندام شهرستان شهریار از حضور اسفندیار محمودی معاونت توسعه امور ورزش،پیشکسوتان و قهرمانان این رشته در شهریار،استاد ناصر گرجی مربی بتر قاره آسیا،استاد بهروز فر،بردارن طالشی،استاد مهدى درخشان،استاد محمد افتخارى،قهرمان اسیا فرامرز عزیزى،قهرمان پر افتخار وحید بهارلو صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

سخنرانان این سمینار مهدى فسا ریىس کمیته انضباطى و دکتر على خادمى و مجری برنامه را نیما جعفر پور مجرى مطرح تلویزیون بر عهده داشتند.

شایان ذکر در این مراسم اعضاء جدید هئیت فرهاد عزیزی رئیس و اسداله حضرتی به صورت رسمی معارفه و گواهی شرکت به شرکت کنندگان اهداء شد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...