برگزاری نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شهرستان قدس
برگزاری نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شهرستان قدس
نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات شهرستان به ریاست فرماندار قدس و با حضور نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش شهریاریها ، حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعامل و همکاری دستگاه های اجرائی گفت: از مواردی که موجب ارتقا و توسعه شهرستان درحوزه های مختلف می شود، تعامل و همکاری دستگاه های اجرائی در راستای حل مشکلات شهرستان است که رضایتمندی شهروندان را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی در خصوص موضوع تامین امنیت شهرستان می گوید: از موارد حائز اهمیت در شهرقدس موضوع تامین امنیت آن می باشد و باید هرچه سریع تر اقدامات لازم جهت ارتقا امنیت شهرستان صورت گیرد.

 حسین حق وردی با تاکید بر مدیریت مستقل اورژانس شهرستان بیان کرد: مطلوب است که مدیریت اورژانس شهرستان مستقل و زیر نظر شبکه بهداشت و درمان قدس باشد که تمهیدات لازم توسط دستگاه های اجرائی فراهم شده است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: می بایست در رابطه با پروژه فاضلاب شهرستان مسئولین تمام تلاش خود را  در راستای اتمام آن به کار گیرند.

وی ادامه داد: از دستگاه های اجرائی شهرستان قدس خواستار این هستم که تسریع در اجرای تبدیل به احسن را در دستور کار خود قرار دهند.