شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۱۶ مهر ۹۸

برگزاری آزمون تعیین سطح نجات‌غریق در شهریار

به روز شده در ۲۵ آذر ۱۳۹۶

شهریاریها : رئیس هیأت نجات‌ غریق و غواصی شهرستان شهریار از برگزاری آزمون تعیین سطح نجات‌غریق درجه ۲ آقایان و بانوان در این شهرستان خبر داد.

 مهدی ایران‌نژاد از آغاز ثبت‌نام دوره آزمون تعیین سطح درجه ۲ نجات‌غریق در شهرستان شهریار در دو بخش آقایان و بانوان خبر داد.
وی گفت: هیأت غریق‌ نجات و غواصی شهرستان شهریار همواره در تلاش بوده تا بتواند از تمام موقعیت‌های ایجادشده در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی علمی و عملی اعضا استفاده کند که با یاری خداوند منان شاهد دوازدهمین دوره آزمون تعیین سطح نجات و غریق در شهرستان هستیم.
رئیس هیأت نجات‌ غریق و غواصی شهرستان شهریار با اعلام شرایط به آن دسته از داوطلبانی که تمایل به شرکت در آزمون دارند، افزود: تمام ورزشکاران و افرادی که تمایل به شرکت در این دوره آزمون را دارند، می‌توانند با در دست داشتن مدارک ذیل به پایگاه نجات‌غریق شهرستان شهریار به آدرس شهریار- بلوار شهید کلهر- اردوگاه شهید منتظری- استخر شهدای فرهنگی مراجعه و نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.
ایران‌نژاد، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، دو قطعه عکس (بانوان الزاماً سیاه ‌و سفید)، آخرین وضعیت نظام‌وظیفه (مخصوص آقایان)، بیمه ورزشی، مبلغ ۲۵ هزار تومان وجه نقد را از مدارک موردنیاز ذکر کرد.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که در آزمون مذکور موفق به کسب رکورد حد نصاب می‌شوند، پس از طی ۶۰ ساعت آموزش‌های عملی و تئوری و همچنین کسب نمره قبولی در آزمون نهایی، گواهی‌نامه نجات‌غریق درجه ۲ دریافت خواهند کرد؛ آخرین محلت نام‌نویسی در این دوره، ۳۰ آذرماه ۹۶ است.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...