برنامه های گرامیداشت هفته دولت در شهرستانهای استان تهران اعلام شد
برنامه های گرامیداشت هفته دولت در شهرستانهای استان تهران اعلام شد

شهریاریها :رییس ستاد گرامیداشت هشتم شهریور شهرستانهای استان تهران، ضمن تشریح برنامه های گرامیداشت شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: برنامه های هفته دولت، انعکاس کارآمدی نظام است. حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت دو تن از یاران با وفای انقلاب اسلامی اظهار […]

n00111676-bشهریاریها :رییس ستاد گرامیداشت هشتم شهریور شهرستانهای استان تهران، ضمن تشریح برنامه های گرامیداشت شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: برنامه های هفته دولت، انعکاس کارآمدی نظام است.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت دو تن از یاران با وفای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهادت، شهیدان رجایی و با هنر علاوه بر اثبات حقانیت نظام اسلامی، چهره پلید منافقان را به جهانیان نشان داد.

رییس ستاد گرامیداشت هشتم شهریور شهرستانهای استان تهران افزود: شهیدان رجایی و باهنر، با عملکرد خود نشان دادند که می توان در عرصه سیاست، طوری عمل کرد که تا ابد در ذهن ملت ایران ماندگار ماند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران، شهیدان رجایی و باهنر را اسوه های ماندگار جامعه دانست و عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با تبیین ابعاد مختلف زندگی و شخصیت این دو شهید بزرگوار، حداکثر استفاده را از این دو شخصیت بزرگ برای ساختن یک جامعه خدمتگزار داشته باشیم.

حجت الاسلام محمودی با تبریک به  کابینه دولت یازدهم، تصریح کرد: همه اعضای دولت یازدهم باید همواره منش و اخلاق شهیدان رجایی و باهنر را به عنوان الگوی خود قرار داده و با تبعیت محض از مقام معظم رهبری به فکر حل مشکلات اساسی مردم باشند.

محمودی با بیان اینکه در هفته دولت باید دو کار را مورد توجه قرار دهیم، گفت: در هفته دولت، ابتدا باید از مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر تجلیل و سپس خدمات دولت را به مردم تشریح کنیم.

وی در مورد برنامه های هفته دولت در شهرستانهای استان تهران نیز عنوان کرد: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران کارمند، برگزاری یادواره های شهدا، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری، برگزاری همایش، برپایی نمایشگاه عکس، جلسه پرسش و پاسخ مسئولین با مردم، افتتاح پروژه های عمرانی،برگزاری دعای پر فیض کمیل و ندبه به یاد شهدای دولت، سخنرانی فرمانداران و تشریح فعالیت های نظام اسلامی در نماز های جمعه 8 شهریور، برگزاری محفل انس با قرآن و … از جمله برنامه های دستگاه های مختلف در هفته دولت محسوب می شود.

حجت الاسلام محمودی، از دستگاه ها و نهادهای مختلف استان تهران خواست تا در مناسبت های فرهنگی و مذهبی، همکاری و هماهنگی لازم را با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی داشته باشند.