برف و کولاک در جاده چالوس/ محورهای استان البرز باز است
برف و کولاک در جاده چالوس/ محورهای استان البرز باز است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به بارش برف و کولاک در جاده چالوس، از رانندگان خواست تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

به گزارش شهریاریها ، گودرز محمودی با اشاره به بارش سنگین برف در محورهای مواصلاتی استان که از نیمه شب گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: تمامی محورهای استان از جمله آزادراه تهران – کرج، کرج – قزوین، کرج – کندوان و همچنین محور طالقان و تمامی محورهای روستایی با وجود بارش سنگین برف و کولاک باز است و تردد در این محورها در جریان دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه با همکاری پلیس راه، مدیریت بحران استانداری البرز و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تمامی کنترل‌های لازم در محورهای مواصلاتی استان اعمال شده است و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد، بیان کرد: ۱۲ واحد راهدار خانه، ۲۰۰ نفر نیروی راهدار و حدود ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری استان البرز قبل از شروع بارش به حالت آماده باش در آمده و هم اکنون در تمامی محورها فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز در خصوص وضعیت کنونی تردد در محور کرج – کندوان، گفت: در این محور شاهد بارش شدید برف همراه با کولاک هستیم علی رغم وجود بهمن در دو تا سه نقطه از این محور، نقاط ریزشی به خوبی پاکسازی شد و اکنون هیچ نقطه‌ای از محور کرج – کندوان مسدود نیست و تردد در این محور جریان دارد.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به بارش برف در محورهای مواصلاتی استان البرز از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند درخواست می‌شود زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و با دقت و احتیاط رانندگی کنند و با راهداران همکاری لازم را داشته باشند.