شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ خرداد ۹۸

بررسی پروژه‎های عمرانی شرکت توسعه در شهرستان‎های استان تهران

به روز شده در ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

شهریاریها و به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، امروز یکشنبه مشکلات و موانع تکمیل پروژه های عمرانی شرکت توسعه در شهرستان های استان تهران با حضور کریمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه، فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و تواهن معاون عمرانی استاندار تهران بررسی شد.

در بخشی از این مراسم گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و عباسی معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه به ارائه گزارشی از وضعیت موجود اماکن ورزشی نیمه تمام در استان تهران و مشکلات و موانع پیشرفت آنها پرداختند.

در ادامه نیز حاضرین با تاکید بر تکمیل و افتتاح پروژه های ورزشی در آینده هر چه زودتر، خواستار تلاش همه جانبه برای بهره برداری مطلوب از این پروژه ها شدند.

در این نشست که از ساعت ۱۳ در دفتر مدیرعامل شرکت توسعه آغاز شد، رحمتی مشاور عمرانی مدیرعامل شرکت توسعه، زروقی مدیر کل دفتر فنی وزارت ورزش و جوانان، ملا رمضانی مدیر کل دفتر طرح و برنامه وزارت ورزش و جوانان و اصل عربی مدیر فنی منطقه نیز حضور داشتند.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...