برترین های اسکیت ماراتن کشور معرفی شدند
برترین های اسکیت ماراتن کشور معرفی شدند

گروه ورزش شهریاریها : رقابت های اسکیت ماراتن دهه مبارک فجر، در رده آزاد و پیشکسوتان با معرفی نفرات به کار خود پایان داد. در این مسابقات که روز جمعه 24 بهمن ماه در حاشیه دریاچه خلیج فارس تهران برگزار شد، ورزشکاران در مسافت 42 کیلومتری با یکدیگر به رقابت پرداختند. در این مسابقات که […]

0150213_2099085920گروه ورزش شهریاریها : رقابت های اسکیت ماراتن دهه مبارک فجر، در رده آزاد و پیشکسوتان با معرفی نفرات به کار خود پایان داد.

در این مسابقات که روز جمعه 24 بهمن ماه در حاشیه دریاچه خلیج فارس تهران برگزار شد، ورزشکاران در مسافت 42 کیلومتری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این مسابقات که با حضور علیرضا نصیری دبیر فدراسیون، غلامعلی عیوض زاده مدیر تربیت بدنی منطقه 22 تهران، حسینی رییس هیات اسکیت استان تهران و با حمایت های مهندس مولایی شهردار این منطقه و معاونت ترافیک منطقه 22 تهران برگزار شد، ورزشکاران در دو رده آزاد و پیشکسوتان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان و در رده پیشکسوتان، ابوالفضل مجیدی عنوان نخست را از آن خود کرد، سعید کمالی در جایگاه دوم قرار گرفت و حسین حیدری و فرهاد اسکندری نیز مشترکا” سوم شدند.

در رده آزاد ، محمد صالحی بر سکوی اول ایستاد، فرشید شایان دوم شد و امیرعلی ابوطالب عنوان سومی را به خود اختصاص داد. امیر بهزادی، شهاب زاهدی و امید مهذب نیا نیز رده های چهارم تا ششم را از آن خود کردند.

رقابت های اسکیت ماراتن دهه مبارک فجر با همکاری فدراسیون اسکیت، هیات اسکیت استان تهران و با حمایت شرکت لوئیجینو برگزار شد.