بازدید مسئولین از مراکز بهزیستی شهرستان ملارد
بازدید مسئولین از مراکز بهزیستی شهرستان ملارد

شهریاریها :همزمان با فرا رسیدن هفته کرامت مسئولین فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد از مراکز نگهداری بهزیستی بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد به مناسبت فرا رسیدن ایام هفته کرامت و گرامیداشت روز دختر، مرتضی قربانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد به همراه معصومه […]

photo_2016-08-15_09-42-09شهریاریها :همزمان با فرا رسیدن هفته کرامت مسئولین فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد از مراکز نگهداری بهزیستی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد به مناسبت فرا رسیدن ایام هفته کرامت و گرامیداشت روز دختر، مرتضی قربانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد به همراه معصومه بیات رئیس اداره اجتماعی فرمانداری، صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین از مرکز نگهداری دخترانه نیایش مهر بازدید کردند.
کودکان مرکز نیایش مهر با اجرای سرود به میهمانان و بازدید کنندگان خیر مقدم گفتند و خود را معرفی کردند و در ادامه میترا قبادی توضیحاتی در خصوص وضعیت کودکان در مرکز و برنامه های روزانه آنها داد. طی این بازدید با اهداء جوایز به کودکان، مسئولین روز دختر را به آنها تبریک گفتند و برای آنها آرزوی موفقیت و سلامتی کردند.