شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

بازدید مسئولین ازمراکزشبانه روزی به منا سبت سال جدید در شهرستان ملارد

به روز شده در ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

شهریاریها و به نقل از اداره بهزیستی شهرستان ملارد؛محمودی شاه نشین (نماینده مجلس)،خطیبی (فرماندار شهرستان ملارد) ،شاهقلیان(معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد) ومرتضی قربانی ( رئیس اداره )از مراکز ماندگاران فریماه(مرکز نگهداری سالمندان )ونیایش (مرکز نگهداری دختران ذهنی زیر ۱۴سال)در هفته دوم تعطیلات نوروزی بازدید کردندوعید نوروز ۹۷را به این عزیزان تبریک گفتند.

در این دیدار مرتضی قربانی وهیات همراه از بخش های داخلی آسایشگاه ها وقسمتهای مختلف مرکز نیایش دیدار نموده واز نزدیک بامشکلات این مرکز آشنا شدند.

مرتضی قربانی در این دیدار به اهمیت رسیدگی به وضعیت سالمندان نیازمند وتامین رفاه حال افراد تحت پوشش تاکید کرد و رسیدگی به جامعه هدف با جلب مشارکت خیران ومردم نوعدوست در کنار طرح های ملی وحمایت های دولت یک ضرورت همیشگی دانست .

وی تصریح کرد : دولت با همه وجود برای خدمت به معلولان وجامعه بزرگ هدف در کشور فعالیت های خوبی را انجام داده وهمچنان با قوت ودر قالب برنامه مدون به کار خود ادامه می دهد .

مرتضی قربانی اذعان داشت : تمام تلاش وسعی مااین است که یک گام موثر در جامعه برداریم وبراین اساس سیاست ها واهداف سازمان بهزیستی در راستای خدمت رسانی به فرزندان نگهداری شده در مراکز مهمترین بحث واصل اعتماد سازی برای تخمین آینده کودکان می باشد .

مرتضی قربانی در ادامه گفت : رسیدگی به وضعیت تحصیل ،اشتغال ،آموزش های حرفه ای ،ورزش ،تقویت باورهای ایمان ، توجه به بحث نماز ومسائل شرعی از جمله نکات بارز وقابل تامل در خانه های نگهداری است .

ایشان همچنین در خاتمه با اهدای گل به این عزیزان وپرسنل مرکز سالمندان وهمچنین اهدای گل وهدایای نقدی به دختران مرکز نیایش سال نوراتبریک واززحمات شبانه روزی پرسنل این مراکز قدر دانی کردند.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...