به گزارش خبرگزاری برنا تهران، سید مهدی ساداتی در این دیدار که معاونین سیاسی انتظامی و عمرانی فرمانداری ، اعضای شورای اسلامی شهرو مسئولان شهرداری رباط کریم وهمچنین اعضای دفتر دکتر نوروزی حضور داشتند ضمن ابراز رضایت از توجه ویژه شهرداری به نقاط منفصل و امور انجام شده در این مدت، ابراز امیدواری کرد مشکلات باقیمانده گام به گام مرتفع شود.

در جریان این بازدید ابتدا از اقدامات انجام شده شهرداری در منطقه سفیدار مانند جدول کشی ها و آسفالت کاری های انجام شده و پیاده راه خیابان کارگر و امکانات تفریحی و ورزشی نصب شده در آن که بعد از سالها بی توجهی در این منطقه اجرا شده است بازدید شد.

همچنین از طرح تعریض خیابان ۱۴ متری عرفان که در شرف اجرا می باشد و زمینی که به تازگی توسط شهرداری برای اجرای فضای سبز و سالن ورزشی تملک شده است گزارشی توسط فدایی شهردار ناحیه سفیدار ارائه شد.

لازم به ذکر است برخی پروژه های در دست اجرای شهرداری رباط کریم مانند ساختمان خدمات شهر، گلخانه اصغر آباد، پیاده راهسازی بلوار نبوت، بلوار امام، بلوار آزادگان، میدان شهید همدانی، پایانه اتوبوس شهید آبشناسان، میدان و بلوار دانشگاه، تعریض جاده پنج پل، المان شهدای گمنام، بهسازی پارک معلم و بوستانهای فرهنگ، حافظ، گردشگری، ملل و انقلاب هفتم دیدار کردند و از روند رو به پیشرفت این پروژه ها ابراز رضایت کرد.