شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۳ مهر ۹۸

بازدید خادمین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع)ازمر اکز بهزیستی درشهرستان ملارد

به روز شده در ۲۴ تیر ۱۳۹۸

شهریاریها  و به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد،به مناسبت دهه کرامت و ایام ولادت حضرت امام رضا (ع) ،خادمین حرم رضوی باحضوردرمرکز نگهداری معلولین ذهنی آرمین ومرکزاقامتی میان مدت (کمپها)درشهرستان ملارد،شمیم عطرآگین حرم رضوی رابه مشام مددجویان رساندند.

طی این بازدید خادمین حرم امام رضا (ع) با معلولین این مرکز دیدار و برای بهبودی و سلامت آنان دعا و بسته های متبرک را به این عزیزان اهدا کردند و همچنین پرچم بارگاه ملکوتی حرم امام رضا(ع) را در میان جمعی از مددجویان مرکز به احتزاز درآوردند.

درهمین راستا جمعی ازخادمین حرم رضوی علاوه بر بازدید از مرکز مذکور و دلجویی از معلولان ذهنی تحت پوشش سازمان بهزیستی باحضوردرمرکز اقامتی میان مدت (کمپها )نیزحال وهوای معنوی به آن مکان بخشیدند.

خادمین حرم رضوی در بدو ورود به مرکز اقامتی میان مدت ،ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای افراد حاضردرآن مرکز ، استطاعت از خداوند متعال را رمز موفقیت درپیشبرد اهداف عالیه انسانی دانستند و آنها را به تلاش و کوششی بی دریغ در راستای رسیدن به خوشنودی خداوند و برطرف کردن نیازهای مددجویان تشویق کردند.

درپایان این دیدارخادمین امام هشتم (ع) سلامتی و موفقیت این عزیزان را از خداوند متعال خواستار شدند.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...