شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

بارش برف و باران در مناطقی از کشور/ کنار رودخانه‌ها توقف نکنید

به روز شده در ۳ آذر ۱۳۹۷

شهریاریها : مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: امروز شنبه رگبار و رعد و برق، آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها و بالا آمدن آب رودخانه‌ها را در استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، شمال غرب فارس، جنوب اصفهان، شمال بوشهر، جزایر شمال خلیج فارس و بارش برف را در ارتفاعات زاگرس و البرز شاهد خواهیم بود.

احد وظیفه افزود: فردا یکشنبه رگبار و رعد و برق، آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و بالا آمدن آب رودخانه‌ها در جنوب  لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، جنوب اصفهان،  بوشهر، جزایر خلیج فارس، غرب هرمزگان و برخی مناطق یزد پیش‌بینی می‌شود و در ارتفاعات زاگرس و البرز نیز بارش برف پیش‌بینی شده است.

وی در پایان گفت: به هموطنان عزیز در استانهای فوق توصیه می‌شود از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل‌ها خودداری کنند. همچنین به مسافرانی که قصد تردد از جاده‌های کوهستانی و برف‌گیر البرز و زاگرس دارند به همراه داشتن وسایل و امکانات ایمنی و گرمایشی لازم توصیه می شود.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...