شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

بارش برف سنگین در برخی محورهای جاده چالوس

به روز شده در ۱ آبان ۱۳۹۳

13930424000418_PhotoAشهریاریها : رضا اکبری دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار کرد: طی 24 ساعت اخیر بارش باران و برف در جاده چالوس موجب شده است که تردد خودروها در این محور با احتیاط انجام شود.

وی تصریح کرد: بر اساس آخرین گزارش‌های رسیده بارش سنگین برف در محور کرج – چالوس در محدوده پیچ سرهنگ به صورتی است که در تردد خودروها اخلال ایجاد کرده است.

این فرمانده ارشد انتظامی افزود: با تلاش‌های ماموران پلیس راهور و همچنین دستگاه‌های مربوطه هم اکنون تردد در جاده چالوس انجام می‌شود، اما به دلیل بارش‌های باران و برف باید رانندگان وسائل گرمایشی و همچنین تجهیزات مناسب خودروی خود را پیش از مسافرت کنترل کنند.

اکبری بیان کرد: با توجه به اینکه در حال وارد شدن به فصل سرما هستیم و تا پایان سال به طور مرتب در ارتفاعات استان البرز به ویژه جاده چالوس بارش برف را شاهد خواهیم بود، لازم است که رانندگان وسائل گرمایشی خودروهای خود را کنترل کرده و بدون تجهیزات مناسب به ویژه زنجیر چرخ اقدام به مسافرت نکنند.

اکبری تصریح کرد: پلیس راهور برنامه‌های زمستانی خود را برای خدمات‌رسانی بیشتر به مسافران آغاز کرده و به زودی اکیپ‌های ثابت و سیار در محورهای برون‌شهری استان البرز افزایش می‌یابد.

لازم به توضیح است، طی 24 ساعت اخیر استان البرز شاهد بارندگی‌های مناسبی بوده و این شرایط در ارتفاعات به صورت بارش برف گزارش شده است.

 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...