بارش برف در شهریار / کاهش دما محسوس است
بارش برف در شهریار / کاهش دما محسوس است

شهریاریها : محمدمهدی عشقی به پیش‌بینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آسمان صبح امروز شهرستان شهریار قسمتی ابری بود اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان غبارآلود خواهد شد و از اوایل امشب شاهد بارش باران و برف خواهیم بود. وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا […]

weatherشهریاریها : محمدمهدی عشقی به پیش‌بینی شرایط جوی شهرستان شهریار پرداخت و اظهار کرد: آسمان صبح امروز شهرستان شهریار قسمتی ابری بود اما از ساعتی دیگر آسمان این شهرستان غبارآلود خواهد شد و از اوایل امشب شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.

وی با اشاره به دمای هوای امروز شهرستان شهریار بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این شهرستان ۵ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا منفی یک درجه سانتی‌گراد است.

رئیس اداره پیش‌بینی و هشدار‌های جوی اداره‌کل هواشناسی استان تهران به پیش‌بینی شرایط جوی فردای شهرستان شهریار پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان شهرستان شهریار ابری و مه‌آلود خواهد بود.

وی ادامه داد: آسمان شهرستان شهریار بعد از ظهر فردا شاهد بارش پراکنده بوده و از اوایل فردا شب شاهد کاهش ابر و وزش باد خواهیم بود.

عشقی به پیش‌بینی دمای هوای فردای شهرستان شهریار پرداخت و گفت: فردا بیشینه دما در شهرستان شهریار ۶ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما  منفی ۳ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

وی به پیش‌بینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در روز چهارشنبه هفته‌ جاری پرداخت و اظهار کرد: آسمان شهرستان شهریار در صبح روز چهارشنبه هفته‌ جاری نیمه ابری و در بعد از ظهر همراه با غبار محلی خواهد بود.

رئیس اداره پیش‌بینی و هشدار‌های جوی اداره‌کل هواشناسی استان تهران به پیش‌بینی وضعیت جوی شهرستان شهریار در شامگاه چهارشنبه هفته‌ جاری پرداخت و تصریح کرد: آسمان شهرستان شهریار در شامگاه چهارشنبه هفته‌ جاری در بعضی مناطق شاهد افزایش ابر خواهد بود.

وی در پایان به پیش‌بینی دمای هوای شهرستان شهریار طی چهارشنبه هفته‌ جاری پرداخت و متذکر شد: روز چهارشنبه هفته‌ جاری بیش‌ترین دمای هوا در شهرستان شهریار ۶ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا منفی ۴ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

 با توجه به اعلام اداره پیش‌بینی و هشدار‌های جوی اداره‌کل هواشناسی این استان هوای شهرستان شهریار در روز‌های آینده با کاهش دمای محسوس همراه است.